Hakkımızda

Geleceğe Yatırım Yapıyoruz
1999 yılında, Salihli’nin Antik Kenti SARDES yakınlarında, Serdar Can Beşkazalıoğlu ve Mehmet Pulat tarafından kurulan fabrikamız, 2000 yılında üretim faaliyetlerine başlamış olup ve yaklaşık 18 yıl boyunca, Bozdağ’da bulunan kaynaklarımızdan özel boru sistemleri ile endüstriyel ve zirai faaliyetlerden uzak Fabrikamızda şişelediğimiz Doğal Kaynak Suyumuzu, bayilerimiz aracılığı ile müşterilerimize ulaştırmıştır.

2018 yılı Şubat ayında Şirketimizin ortaklık ve sermaye yapısı su sektöründe tecrübeli İbrahim Edirneli ve Halil Aydın ile yeni ortaklarıyla güçlenmiştir. Hızla genişleyen bayi ağımız ile teknolojik ve kalite olarak yenilenen Fabrikamız, müşterilerimize Doğal ve Sağlıklı Kaynak Suyumuzu ulaştırmak için “HİZMET YEMİNİ” prensibini benimsemiştir.

Sağlıklı ve lezzetli Bozdağ kaynaklarından elde ettiğimiz SARDES Doğal Kaynak Suyumuzu, T.C. Sağlık Bakanlığı Yönetmelikleri’ne uygun DEPOLARIMIZDA dinlendirerek, HİJYENİK DOLUM ODALARIMIZDA, EL DEĞMEDEN şişeleyerek, “Hizmet Yemini” etmiş çalışanlarımız ve bayilerimizle müşterilerimize ulaştırmayı bir GÖREV bilmekteyiz.

Ürün, Marka ve Kalitemizi her gün bir adım daha ileriye taşımak için sınır tanımadan çalışmakta ve kısa zaman içinde ürün yelpazemize Bardak Su, Cam Damacana, 5 lt ve 15 lt. Pet ürünlerimizle, yeni daha geniş müşteri kanallarına da ulaştırmayı hedeflemekteyiz.